X

Detaylar

Kategori Sanat
Yayıncı Boğaziçi Yayınları
Liste Fiyatı 43.50
Format Kitap
Barkod 9789754515909
Yayın Tarihi 2021-02-19
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 40
Boyut 21 X 29

EASY PIANO 20 SONGS IN THE EASY ARRANGEMENTS

EASY PIANO 20 SONGS IN THE EASY ARRANGEMENTS

Bu kitap uzun yıllardır piyano dersi veren bir öğretmen tarafından klasik eserlerin yalın versiyonlarının çalınmasını sağlamak ve kendini geliştirmek isteyen tüm piyano öğrencileri için kolay,anlaşılabilir ve uygulanabilir bir kaynak oluşturmak için yazılmıştır. Kitap derslerde edinilen tecrübe ve yöntemlerle tüm seviyelerdeki öğrencilerin eksikliklerini ve hatalı tekniklerini düzeltmeyi hedeflemektedir. Farklı teknik ve seviyeler dikkate alınarak düzenlenen popüler eserleri bu kitapta bulabileceksiniz. Düzenlemeler yaygın olarak bilinen orjinal eserlerin karakteristik özelliklerini muhafaza ederek, eserlerin belirli bölümleri kısa ve basit bir şekilde aranje edilmiştir.
Genel olarak bir eseri tümüyle çaldırmak yerine klasik müziği, bestecileri ve eserlerinde yansıttıkları karakteristikleri tanımanıza fırsat vermektedir. Bu sayede orjinal eserlerin gelişmiş tekniklerle çalınması için bir temel teşkil ederek orjinal eserlere geçişleri kolaylaştırmaktadır.
Kitabın temel prensibi, “Bir eseri tam olarak anlayıp icra edebilmenin yolu, besteciyi ve tekniğini anlamaktan geçer” yaklaşımıdır. Ayrıca orta seviyede piyano çalan tüm öğrencilerin ve bu eserleri öğrencilerine tanıtmak isteyen tüm öğretmenlerin kullanabileceği bir içeriğe sahiptir.
Çaldığınız etütlere göre bu kitaptan seçeceğiniz eserler sizi başarıya götürecektir.


PREFACE

The book of Easy Piano has been written by an experienced teacher who has taught piano for long years to create an easily understandable and practicable resource for those who want to improve themselves and to play the simple versions of the classical works. The book aims to correct the deficiencies and erroneous techniques of students at all levels with the methods gained in the lessons. By taking into consideration different techniques and levels, the classical and popular works were arranged in an easier and shorter way. The arrangements have remained faithful to the original versions of the works, and it covers the selected parts of them.
Broadly, it allows you to recognize classical music, and the characteristics of composers reflected in their works, rather than playing just a piece. In this way, it provides a basis for original works to be played with advanced techniques and facilitates transitions to the original piano pieces.
The principle of the book is that "The way to understand and perform a work completely is to understand its composer and his technique." Besides, it is suitable for the intermediate level learners, and the teachers who want to introduce these classical works to their students.
According to your etudes, these works will lead you to success.

Yazar : Baran ÇAKICI
Sayfa sayısı : 40
Tür: Müzik
Kağıt : Enzo, 80 gr.
Ebat : 21x29,5cm
Boğaziçi Yayınları 2021
Barkod : 9789754515909
Fiyatı : 12,00TL

Emeği Geçenler

Yazar   : Baran ÇAKICI

Satış

% 20
indirim
34.80
Liste Fiyatı : 43.50
Kazancınız : 8.70
Miktar :  
Adet
 Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %20 indirim