Detaylar

Kategori Edebiyat
Yayıncı Demirkapı Yayınları
Liste Fiyatı 12.00
Format Kitap
Barkod 9789754513318
Yayın Tarihi 2015-04-30
Yayın Dili Türkçe
Orjinal Adı
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 144
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 135 X 195
Basım Yeri İstanbul

Hiç mi Sevmedin?

Dr. Beyza Güler Gökalp deneyimleri ve kendi yaşamından kesitleri hikayeleştirdiği bu kitabında sade bir dil kullanmış.Genç nesle ibret olacak hadiselerde onlara yol göstermeye çalışmış.

Okurken zaman zaman hüzünlenip bazen de güleceğiniz gerçek hayattan kesitlerde herkes kendinden birşeyler bulabilir.Bir doktor olarak en yakınlarının hastalıklarıyla mücadele etmenin ona vermiş olduğu duyguları okuyucu da en derinden hissediyor. Hüzünlü bir aşk hikayesinin kahramanı Ceyda ve Güneş kavuşamadıkları aşk hikayesinde sonsuza dek sürecek bir aşkı maziye gömüyorlar. Kitabın sonunda bir aile albümü var. Gençlere ve genç kalanlara özellikle okumalarını tavsiye ediyoruz. İçinde herkesin çıkaracağı başka başka dersler var.

Dr. Beyza Güler GÖKALP, lise yıllarından başlayarak yazdığı hikayeler ve anılarla okunmayı hakeden önemli bir kalem.

Gözlemlerine dayanara; İnsanların bütün dertleriyle uğraşan, hastalarını iyileştirmeye çalışan doktorların da hayatlarının her döneminde, karşılaşacakları normal veya sıradışı olayları yaşarlar. Hayatın akışı içinde onların da bazen farkında, bazen de hiç beklemedikleri anlarda önlerine pek çok şey çıkabilir. Bazen irade kendisini doğal akışa bırakır. Doktorlar da sever, üzülür. Onlar da sevgi arayışında yarışa girerler. Bulurlar mı, bulamazlar mı?

İşte böyle bir maceranın öyküsü ve bir örneği olan elinizdeki bu kitap, eminiz sizi de heyecanlandıracaktır.

Emeği Geçenler

Yazar   : Beyza Güler Gökalp

Satış

% 25
indirim
9.00
Liste Fiyatı : 12.00
Kazancınız : 3.00
Miktar :  
Adet
 Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %25 indirim